DİĞER HABERLER

Annenizin gönlünü fethedin...

Anneniz Barceló Eresin Topkapı’da kendisini çok özel hissedecek!..
 
   
 
 
     
Dünyanın en büyük İspanyol otel zincirlerinden biri olan Barceló Grup Anneler Gününe özel düzenlediği “Brunch ve Barbecue” keyfi ile annelerin gönlünü fethedecek.

“Dünyada anne sevgisinin yerini dolduracak hiçbir sevgi yoktur. Yılın bir gününü annelere ayıralım. O günü annelerimizle ilgili anılarla dolduralım. Böylece annelerimize olan sevgi borcumuzu ödeyelim” bu cümleler 1966 yılında Jarvis tarafından söylendi. Ve o günden beri çocuklar annelerine kendisini çok özel hissetmesi için sürpriz yaparlar.

Anneler Günü’ne çok az bir süre kaldı ve henüz annenize kendisini çok özel hissedeceği bir sürpriz hazırlamadıysanız size bir müjdemiz var. Barceló Eresin Topkapı, Anneler Günü’nde size ve annenize unutulmaz bir Brunch ve Barbecue keyfi sunuyor. Üstelik bu muhteşem brunch keyfi anneniz için ücretsiz!..

İspanyol kültürü ve Türk misafirperverliği ile konuklarını ağırlayan Barceló Eresin sunduğu yüksek servis kalitesi ve konfor ile annenize daima anılmaya değer eşsiz dakikalar yaşatmanız için sizi bekliyor.

Barbecue Brunch : 11.30 -15.00
Kişi Başı Fiyatı : 39,5 YTL (Annenize ücretsiz!) Minimum 3 kişilik rezervasyonlarınız için uygulanır.

Rezervasyon için :
Ziyafet Ofisi - Burçin Yahşi 0 212 631 12 12
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>