DİĞER HABERLER

Cosmoturk Technology Channel'da!

Kadınlara özel haber portalı Cosmoturk.com 28 KASIM 19:50'de yayınlanacak "Bookmark' programında Technology Channel'ın konuğu oldu.
 
   
 
 
     
Cosmoturk.com, Serhat Erdoğan ve Atilla Şarlı'nın hazırladığı, Gamze Tokan'ın sunduğu "Bookmark" programının konuğu oldu.

28 KASIM 19:50'de yayınlanacak Cosmoturk.com ile yapılan röportaj, Türkiye’nin ilk “Teknoloji içerikli” tematik televizyon kanalı Techonology Channel, Digitürk 39. kanaldan yayınlanacak

Technology Channel dünyanın en büyük teknoloji kanalı olan Techtv'nin Türkiye yayın haklarını satın aldı.ABD ile birlikte halen 70 ülke yayında bulununan Techtv'nin programlarını Technology Channel Türk izleyicisiyle buluşturuyor.

DIGITURK 39. Kanal'da yayına başlayan Technology Channel Türkiye'nin ilk teknoloji içerikli tematik kanalı.

Technology Channel'da bilgi teknolojilerinden otomotiv teknolojilerine, bilim dünyasından, tıp teknolojilerine kadar İç yapım teknoloji programlarının yanısıra, ABD'de üretilen ve içeriğinde en ünlü teknoloji firmalarının CEO röportajları, teknolojideki son gelişmeler, ve yeniliklerin yer aldığı onlarca televizyon programı yayınlanacak.

Technology Channel'da yayınlanan ve yayınlanmaya başlayacak programlarda bazıları şunlar: Cyber Crime, The Tech Of, Titans of The Tech, Screen Saver, Mobil Kuşak, F451, Program Net, Evde Tech Başına, Kids Club, Otomoto Techno, Fresh Gear, X-Play, Call For Help, Spy School, Wired Sex, Technogames, Zip File, Exented Play, Frontiers of Construction., Techno Sohbet, Monitor, Chip TV, Xoom, İş makinaları, Lider Girişimler Büyük Girişimciler, Bookmark, Sanal Sözlük, Excutive Club, e-business, Marjinal Yaklaşımlar Fotoğraf Dünyası, ..vb
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>