DİĞER HABERLER

Hem seyirlik hem serinlik: Vestel Quadro

Vestel’in son klima serisi Quadro, sağlıklı serinleme konusundaki iddiasını güçlendirdi.
 
   
 
 
     
Hem seyirlik hem serinlik: Vestel Quadro

Türkiye’nin en büyük klima üreticilerinden Vestel’in kendi Ar-Ge’sinde geliştirdiği ve Vestel City’de ürettiği yeni klima serisi Vestel Quadro satışa sunuldu.


Ev elektroniği konusunda dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alan Vestel’in son klima serisi Quadro, sağlıklı serinleme konusundaki iddiasını güçlendirdi. Bio trio (anti bakteriyel, anti virüs ve anti alerjik) özellikleri ile rakiplerinden bir adım öne geçen Quadro serisindeki anti ajerjik filtreler toz ve polenleri toplayarak steril bir mekan sağlıyor. Ayrıca Quadro’daki anti bakteriyel ve anti virüs filtreler de havadaki bakteri ve virüslere geçit vermeyerek tüketiciye sağlıklı ve konforlu serinlemeyi birarada sunuyor. Sahip olduğu İyonizer teknolojisi ile yaşam alanlarında bulunan negatif yüklü toz zerreciklerini yok eden Quadro daha temiz, hava kalitesi daha yüksek ve stresten uzak bir yaşam alanı yaratıyor.


Özgün tasarımı, renk çeşitleri, robotik iç ünite ön paneli ve sayısız özellikleriyle pazardaki rakiplerinden çok farklı bir yere oturan Vestel Quadro’lar, Vestel’in sahip olduğu yüksek üretim gücü nedeniyle son derece rekabetçi bir fiyatla satışa sunuldu.

Pazardaki diğer klimalardan farklı olarak alttan ve iki yandan üç taraflı hava çıkışı olan Vestel Quadro klimalar, 9.000-12.000 BTU'luk iki farklı dizayna sahip. Slim U ve Slim V dizaynında üretilen Quadro serisi klimaların su yeşili, metalik bej, metalik bordo ve metalik mavi renk alternatifleri bulunuyor. Çok fonksiyonlu LCD ekranı ve kumandası ile estetik ve son teknolojiyi evinize taşıyan Quadro klimalar, Türkiye genelindeki 1.250’yi aşkın Vestel showroom’undan Vestel fiyat avantajları ve güvencesiyle alınabiliyor.

Vestel Quadro klimaların özellikleri:
9.000-12.000 BTU
İonizer sistemi
İnce U ve V dizayna sahip Quattro QVX ve QUX model seçenekleri
Su yeşili, bej, metalik bordo ve metalik mavi renk zenginliği
LCD çok fonksiyonlu ekran ve kumanda
Robotik iç ünite ön panel
Bio Trio özelliği (Anti bakteriyel, anti virüs, anti alerjik)
Koku giderici filtre
Antibakteriyel iç parçalar
3 yollu hava çıkışı
3 dk gecikmeli çalışma
Zaman ayarlı otomatik açma/kapama
Otomatik mod; uyku modu
Ayarlanabilir hava salınımı
Güçlü nem alma
Otomatik fan hızı kontrolü
Kumandadaki ION butonu ile IONIZER’ın çalışmasını kişiselleştirebilme
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>