DİĞER HABERLER

Türkiye’nin En Büyük Snowboard Organizasyonu “Jim Beam Winter Classic” 18-19 Şubat’ta Uludağ’da

Snowboard dünyasının heyecanla beklenen organizasyonu “Jim Beam Winter Classic” 18-19 Şubat tarihlerinde Uludağ İtalyan Pisti’nde gerçekleştirilecek.
 
   
 
 
     

Snowboard dünyasının heyecanla beklenen organizasyonu “Jim Beam Winter Classic” 18-19 Şubat tarihlerinde Uludağ İtalyan Pisti’nde gerçekleştirilecek. Kazananları muhteşem ödüllerin beklediği organizasyonda, dünyaca ünlü Fransız Freestyle Snowboard sporcuları da yapacakları inanılmaz gösterilerle adrenalini doruğa çıkaracak.

Dünyanın en çok tercih edilen burbon’u Jim Beam, “Gerçek Spor, Gerçek Burbon” sloganıyla extreme spor branşlarına verdiği desteği, dünyanın en popüler kış kitle sporu “snowboard”la bu kış da devam ettiriyor.

Türkiye’de ilk profesyonel Snowboard Freestyle Türkiye turu “Jim Beam Big Air Pro-Tour”u, iki yıl üst üste yaparak snowboard dünyasının en önemli organizasyonu haline getiren Jim Beam, üçüncü yılında organizasyonun geliştirilmiş konseptini “Jim Beam Winter Classic” ismi ile gururla sunuyor.

En zevkli ve seyri en keyifli olan iki yarışma disiplini “Boardercross” ve “Freestyle Big Air” ile “snowbaord” sporunun tüm renkleri “Jim Beam Winter Classic”de buluşuyor.

18 Şubat 2006’da Uludağ İtalyan Pisti’nde gerçekleşecek Jim Beam Boardercross yarışlarında keskin virajlar ve rampalarla dolu özel parkurda Türkiye’nin en iyi snowboardcularının nefes kesen mücadelesi yaşanacak. Aynı anda altı sporcunun omuz omuza yarışacağı motocross pistini andıran parkurda, bayanlar ve erkekler kategorilerinde eleminasyon sistemi ile 70 yarışcı en yi olmak için ter dökecek.

19 Şubat 2006’da Uludağ İtalyan Pisti’nde gerçekleşecek “Jim Beam Big Air” yarışlarında ise Freestyle disiplininde mücadele edecek yarışçılar dev rampa üzerinden atlayarak uluslararası Big Air kurallarına göre, yükseklik, estetik, zorluk ve iniş kriterleri üzerinden jüri üyelerinden puan alacaklar. 3 jüri üyesi 10 puan üzerinden toplamda 30 puandan sporcuları değerlendirecek.

Türk spor gündeminde ilk’lerle yer almayı misyon edinen spor odaklı pazarlama iletişimi ajansı Playmaker tarafından organize edilen “Jim Beam Winter Classic”, ülkemizdeki alternatif sporların gelişimine sağlayacağı katkı ile de 2006 sezonunun en büyük kış spor organizasyonu olacak

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>