DİYET

Baş Döndüren Diyet Reçetelerine Ve Yorucu Egzersizlere Son…

Alınan kilolardan kurtulmak için yapılan diyetler de yetmiyorsa işte alternatif bir yöntem:
 
   
 
 
     

Yaz tatili için bavulların hazırlandığı şu günlerde zayıflama telaşı da artıyor. Kış boyunca alınan kilolardan kurtulmak için yapılan diyetler de yetmeyince, ultrason ve düşük frekans dalgaları kullanan Jurine 8000’in mucizevî teknolojisi kadınların imdadına yetişecek.

Vücuda yaydığı ultrason ses dalgaları ile yağ hücrelerini parçalayan, Jurine 8000, diğer zayıflama cihazlarından farklı olarak düşük frekans akım sayesinde de kan dolaşımını hızlandırarak yağ hücrelerinin vücuttan daha kolay atılmasını sağlıyor. Aynı zamanda düşük frekans akım, vücutta kas ve sinir stimulasyonu sağlayarak vücudun daha sağlıklı, zinde ve fit olmasında büyük etkiler yaratıyor. Dünyada bu iki özelliği bir arada barındıran tek cihaz Jurine–8000, kullanan birçok kişiyi etkileriyle şaşırtıyor.

Güney Kore’de üretilen wellness ürünlerini Türkiye ve Avrupa ile tanıştıran marka olarak bilinen Neobodica güvencesi ile satışa sunulan Jurine 8000, yan etkisiz ve zahmetsiz bir incelme sağlıyor.

Her gün tükettiğiniz besinlerden, soluduğunuz havadan ve yaşamın getirdiği stresten arınmak, sağlıklı bir vücuda kavuşmak için artık kendinizi çok fazla yormanıza gerek yok. Çünkü Jurine 8000 ile evinizde TV seyrederken, kitap okurken hem zayıflayabilir, hem de sizi yoran tüm vücut ağrılarından kurtulabilirsiniz. Sınırlama olmadan kullanabilir çok hızlı fayda sağlayabilir ve vücudunuzun her gün ihtiyacı olan detoks etkisini Jurine–8000 ‘in kolay ve sizi yormayan kullanımıyla elde edebilirsiniz.

Jurine 8000 nasıl çalışıyor?

Düşük frekans dalgaları ve ultrason ses dalgaları Jurine 8000’in temelini oluşturuyor. Düşük frekansla sağlanan kas ve sinir stimulasyonu sayesinde vücutta mekanik bir etki yaratılıyor. Bu da kan dolaşımını hızlandırıyor ve kas tonusunu artırıyor. Bu şekilde vücutta karın, kollar, bacaklar ve basen gibi sarkan bölgelerinizi sıkılaştırabiliyorsunuz. Jurine 8000’de kullanılan ultrason dalga boyu ve şiddeti, özellikle vücuttaki yağ dokuyu parçalamak amacıyla tasarlanmış. Sistem odaklanmış ultrason dalgalarını cilt dokusu altında bulunan yağ dokularına konsantre enerji halinde göndererek çalışıyor. Çevredeki damar, kas ve sinirlere zarar vermiyor.

Ultrason uygulaması sağladığı (bir milyon frekans )yüksek titreşim herhangi bir ağrı oluşturmadan derin dokuya ulaşıyor. Mikro masaj etkisi ile yağ dokusunun bütünlüğünü bozarak parçalanmış yağ hücrelerini lenf dolaşım sistemine gönderiyor.

www.neobodica.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>