DİYET

Formuna özen gösterenlere müjde...

Formda kalmayı yaşam biçimi haline getirenlerin beklediği yepyeni ETİ Form ürünleri çıktı! Haberin devamını okumak için tıklayın...
 
   
 
 
     
Yeni ETİ Form’lar piyasada!

Portakal kremalı, çikolata kaplamalı ve yulaflı kepekli yeni ETİ Form’larla lezzetten ödün vermeden formda kalmak artık çok daha kolay…

Eti Form ailesi, lezzetten ödün vermeden formda kalmak isteyen tüketiciler için yepyeni ürünlerle zenginleştirildi. Sağlıklı beslenmeye dikkat edenler, bundan böyle Eti Form Portakal Kremalı, Eti Form Çikolata Kaplı Lifli veya Eti Form Yulaflı Kepekli Bisküvileri günün her saatinde gönül rahatlığıyla yiyebilecekler.

Formuna özen göstermeyi sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir parçası olarak görenler için hazırlanan ve tümü düşük kalori ve yağ oranlarına sahip olan yeni Form’lar, tokluk hissini artıran yüksek miktarda kepek de içeriyor.

Eti Form Portakal Kremalı, içerdiği portakal kremasının tazelik veren tadıyla her an, her türlü içecekle atıştırılabilecek bir ürün. Yağ oranı %39 düşürülmüş olan Eti Form Portakal Kremalı, aynı zamanda şeker ilavesiz olduğundan şeker hastaları tarafından da rahatlıkla tüketilebiliyor.

Eti Form Çikolata Kaplı Lifli Bisküvi, alt kısmı çikolata kaplı, portakal aromalı lifli bir ürün. Formuna özen gösterirken çikolata keyfinden de vazgeçemeyenlerin mutlaka elinin altında bulunması gereken Eti Form Çikolata Kaplı, zengin bir lif içeriğine, %42 daha düşük yağ oranına ve şeker ilavesiz olma özelliğine de sahip.

Eti Form Yulaflı Kepekli ise, yuvarlak kurabiye şekli ve içindeki ferahlatıcı Hindistancevizi aroması ile her zaman yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz düşük kalorili, lezzetli bir bisküvi.

Eti Form ailesinin eski üyeleri de bu yenilenmeden paylarını aldılar. Kakaolu ve vanilyalı kekler artık daha pofuduk ve lezzetli, Form Çubuk ise daha ince ve leziz.

Tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yeni ürünlerle zenginleşen Eti Form ailesiyle yaz boyu hem sağlıklı hem de formda olmak çok daha kolay olacak!


Yenilenen www.formdakal.com’u ziyaret ettiniz mi? Formdakal.com, kişiye özel, esnek sistemiyle forma girmek ve formunu korumak isteyen herkesin vazgeçilmez adresi…

www.formdakal.com


YENİ ETİ FORM ÜRÜNLERİNİN KALORİ VE YAĞ ORANLARI

Eti Form portakal kremalı kepekli sandviç bisküvi
1 paket= 127 kcal
1 adet bisküvi =21 kcal
%48 daha düşük enerji
%39 daha düşük yağ
Şeker ilavesiz

Eti Form çikolata kaplı lifli bisküvi
1 paket= 199 kcal
1 adet bisküvi =50 kcal
%28 daha düşük enerji
%42 daha düşük yağ
Şeker ilavesiz

Eti Form Yulaflı Kepekli bisküvi
1 paket= 151 kcal
1 adet bisküvi = 25 kcal
%30 daha düşük enerji
%47 daha düşük yağ
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>