POPÜLER MEKANLAR

Uzakdoğu Lezzeti İstanbul'da!

Vogue, Anjelique, Da Mario ve Soda gibi trend belirleyen mekanların yaratıcısı İstanbul Doors Restaurant Group'dan, yeni bir Uzakdoğu restauranı: Wan-na
 
   
 
 
     
İstanbul Doors Group, Uzakdoğu Lezzetini İstanbul’a Getirdi.

Vogue, Anjelique, Da Mario ve Soda gibi İstanbul’un nabzını tutan ve kalitesiyle sektöründe trend belirleyen mekanların yaratıcısı İstanbul Doors Restaurant Group, yeni bir Uzakdoğu restaurantı ile karşınızda...

Aralık ayında Tepebaşı’nda açılan Wan-na’nın Çinli ve Vietnamlı aşçıları Sydney’den gelerek Vietnam, Thai, Japon ve Çin mutfağının egzotik lezzetlerinden oluşan seçkin bir menü hazırladılar.

Wan-na’nın yemek menüsünde; Tayland Usülü karidesli acılı ekşili çorba, Japon Miso Çorbası, Vietnam usulü sebzeli, tavuklu börek,Vietnam usulü pirinç yufkasında karides ve tavuklu soğuk rulo,Somon sashimi, Aromatik Çıtır Ördek, Pekin Ördeği, Bambulu dana eti,Güney Vietnam usulü köri soslu tavuk, baget ekmeği ile, Karabiberli ve lemongrass’lı bıldırcın, Sıcak sizzling tabağında nehir kereviti, Ilık mango keki gibi çok özel lezzetlerle tanışabilirsiniz.

Wan-na’da görev alan barmenler Londra’da aldıkları iki aylık eğitimden sonra, içinde Flaming Ferrari’nin de bulunduğu eşsiz kokteyl menüsünü Wan-na’nın 150 kişi kapasiteli barında servise sunuyorlar.

Wan-na’nın seçkin kokteyl menüsünde ise günün yorgunluğunu üzerinizden atacağınız ve tazeleneceğiniz şampanya, portakal, curacao, frambuaz kreması ve cin’den oluşan Pink Panther, bütün gece size enerji verecek Formula One, alkol almak istemeyenler için egzotik meyvelerden hazırlanan Good Driver gibi dünyanın en çok beğenilen kokteyl çeşitlerini deneyebilirsiniz.

150 kişilik oturma ve 150 kişilik bar kapasiteli Wan-na’nın dekorasyonu Geomim Mimarlık Mahmut Anlar tarafından yapıldı. Servis personelinin mekanın konseptine uygun olarak eğitim aldığı, kıyafetlerinin ünlü tasarımcılar tarafından hazırlandığı Wan-na’da, serviste kullanılan tüm aksesuarlar da özel tasarım ve yurt dışından getirildi.

Her gün saat 12.00 ila 02.00, sadece Pazar günleri 18.00 ila 02.00 arasında açık olan Wan-na Beyoğlu’na Uzak Doğu esintileri, yeni bir keyif ve eğlence anlayışı getiriyor...

Wan-na
Tepebaşı Mah. Meşrutiyet Cad. No:151 Tepebaşı
Tel: 0 212 243 17 94

Görseli büyük görmek için tıklayın..



Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>