GÜZELLİK

Büyülü aromatik yağlarla güzelliği kaynağından yakalayın...

Vücudunuzun tüm duyularını harekete geçirerek, baştan ayağa ve içten dışa güzellik sağlayan aromatik yağlar, cilt bakımına yeni bir boyut kazandırıyor.
 
   
 
 
     
Vücudunuzun tüm duyularını harekete geçirerek, baştan ayağa ve içten dışa güzellik sağlayan aromatik yağlar, cilt bakımına yeni bir boyut kazandırıyor. İçinde binbir çeşit güzelliği barındıran doğal bitki özlerinin bu büyülü, tedaviye yardımcı etkileri, stresten arınmanız, dinlenmeniz, zihninizi canlandırmanız, güzelleşmeniz ve kendinize tüm bunları bir arada bulunduran bir hediye vermeniz için “DARPHIN AROMATERAPİ BAKIMLARI”nda birleştirildi.


Bitkisel özlü esansiyel yağlardan oluşan içeriği sayesinde, fiziksel ve zihinsel dengenizi sağlarken, içten dışa ve günden güne güzelleşmenize yardımcı olacak Darphin Aromatik Bakımları, toksinlerden arındırıcı, iyileştirici ve yeniden yapılandırıcı etkisiyle, cilt bakımına yeni bir boyut kazandırıyor. Besleyici, dengeleyici, oksijen sağlayıcı ve enerji verici özellikleri ile cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Darphin Aromatik Bakımları, rahatlatıcı hoş kokuları sayesinde de huzur vererek stresin azalmasına yardımcı oluyor.


Karma ve kuru ciltler için formüle edilmiş olan Rose Aromatic Care; vücundun savunma mekanizmasını uyarıcı ve cildi canlandırıcı özelliktedir. Cildin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olur. Hassas ve tahriş olmuş ciltleri yatıştırıcı özelliğe sahip olan Camomile Aromatic Care, dengeleyici bir etkiye sahiptir. Cildi derinlemesine temizleyerek, cildin mat ve berrak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan Niauli Aromatic Care yağ salgısını dengelmeye yardımcı olur. Tüm ciltler için kullanıma uygun bir oksijen kaynağı olan Purfying Balm oniki esansiyel yağın birleşimiyle formüle edilmiştir, cildi toksinlerden arındırma ve hasar görmüş dokuları yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Kraliçelerin esansiyel yağı olarak bilinen Jasmin Aromatic Care, hücrelerin gelişmesini sağlayarak cilde elastikiyet kazandırır ve olgun ciltlerde yaşlanma etkilerini azalma özelliğini de sağlar.. Kuru ciltlerdeki gerginlik ve rahatsızlık hissini gidermek için formüle edilen Myrrh Aromatic Care; cildin yumuşamasına ve püzürzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Rose Aromatic Care, Camomile Aromatic Care, Niauli Aromatic Care’in fiyatı; 137 YTL; Purfying Balm’ın Fiyatı; 148 YTL, Jasmin Aromatic Care 170 YTL, MYRRH Aromatic Care 137 YTL.

Darphin Aromatik Bakımları ve tüm Darphin ürünlerini yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>