GÜZELLİK

Rahatça Yakınlaşın!

Yağsız yapışmayan doku ve yüksek koruma için GARNIER AMBRE SOLAIRE
 
   
 
 
     
Garnier doğadan gelen güzelliğe inanıyor. Bilimsel olarak geliştirilmiş ve özenle seçilen doğal özlerl ürünlerini zenginleştiriyor. Sağlıklı görünmenizi ve kendinizi hergün iyi hissetmenizi sağlıyor.

Cilde zararlı 2 tür güneş ışını vardır.
UVB ışınları: Güneş çarpmaları ve güneş yanıklarına neden olur.
UVA ışınları: Ciltte uzun süreli hasarlara yol açar.

Garnier Ambre Solaire ürünleri UVA / UVB ışınlarına karşı performanslı patentli filtre MEXORY SX İÇERİYOR. Bu sayede cildi güneş yanıklarının yanısıra uzun süreli cilt hasarlarına (cilt yanması. hücre bozulması) karşı etkin biçimde koruyor.

Garnier Ambre Solaire’in koruyucu formülleri doğal özlerle zenginleştirilmiş ve nem dengeleyici özellikteki kaktüs nütriflavonları ve E vitamini içeren formülleri ile Garnier Ambre Solaire, sizlere iyi korunan ve uzun süre nemlenen sağlıklı bir cilt sunuyor.

Çocuğunuz için 60 Koruma faktörlü çocuk güneş sütü:

Çocuğunuzun cildi için en yüksek koruma. Çocuklar için özel geliştirilmiş patentli filtre Mexoryl XL içeren formül sayesinde UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlıyor. Kaktüs nutriflavonları ve E vitamininden oluşan uzun süre nemlendirici kompleks. Maksimum koruma, maksimum nemlendirme sağladığı gibi suya ve kumda sürtülmeye karşı yüksek dayanıklılık kazandırıyor. Parfümsüz olup dermotolojik olarak etkinliği kanıtlanmıştır.

Sizin için 20 Koruma faktörlü güneş sütü:

Yağsız yapışmayan dokusu ile kolay sürülüp, hızla emiliyor. Kaktüs nutriflavonları ve E vitamininden oluşan uzun süre nemlendirici kompleks ve patentli filtre Mexoryl XL içeren formül sayesinde UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlıyor. Dermotolojik olarak test edilmiştir.

Ayrintili Görmek Için Resmin Üzerine Tiklayiniz...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>