KÜLTÜR-SANAT

Koğuş Akademisi Film Çekimlerinde Kim Dublör İstemedi!

Pascal Nouma damdan düştü!
 
   
 
 
     

Sinema izleyicisinin merakla beklediği ‘Koğuş Akademisi’ adlı filmde rol alan Pascal Nouma, damdan düştü. Filmde mahalledeki samimi arkadaşlarıyla bahis oynayan Nouma, kazandığını arkadaşlarına müjdelemek için yürüyerek gelmek yerine, heyecandan kahvenin üstündeki evinden aşağıya atlıyor. Nouma, mahalleden arkadaşlarının şaşkın bakışları arasında hiç birşey olmamış gibi ayağa kalkıyor ve müjdeli haberi arkaşdaşlarıyla paylaşıyor.

Çok yakında Türk kız arşadaşıyla evleneceği haberleri ile de gündemde olan Pascal Nouma, çekimler sırasında sette hazır bulunan dublörü istemeyerek, gerçekten evinin balkonundan aşağıya yan bir şekilde düştü. Çekimlerin bir yakın bir de genel iki çekimini de başarıyla tamamlayan Nouma, sporcu olmasının verdiği avantajı da aşağıya düşerken kullandı. Çekim ekibinin olası bir kazaya karşı gerekli önlemleri alındığı sette Pascal Nouma, sempatik tavırlarıyla tüm set ekibinin de sevgisini kazandı. Bir komedi filminde rol aldığı için çok keyifli olduğunu belirten Nouma, ‘Bu filmin vizyona girmesini ben de iple çekiyorum. Oyunculuğu sevdim ve devam edeceğim’ dedi.

Sanal ortamda yer alan film teaserındaki oyunuluğuyla da büyük beğeni toplayan Pascal Nouma, 17 Mayıs’ta sinema izleyicisyle buluşacak ‘Koğuş Akademisi’ nde Salih Kalyon, Çetin Altay, Erdal Tosun, Umut Oğuz, Turgut Tunçalp ve Arzu Yanardağ ile birlikte oynuyor.

Yücel Öztürk’ün yazdığı Tolga Baş’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde sinema izleyicisine 1.5 saat boyunca bol kahkaha vaadediliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>