KÜLTÜR-SANAT

“You Will Never Know” ile Ünlenen Imany KüçükÇiflik Park’ta

Imany, 1 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ın “Bahçe”sinde....
 
   
 
 
     

Ses getiren ve çok konuşulan etkinliklerin vazgeçilmez mekanı KüçükÇiftlik Park, farklı bir konsept ve alternatif konserler serisi için “Bahçe”sini açıyor. “Bahçe”nin ilk konserini Tuborg Gold ana sponsorluğunda dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Imany veriyor.

“You will Never Know” parçasıyla radyo listelerinin en üst sırasında yer alan ve sosyal medyada en çok konuşulan isimlerin başında gelen Imany ülkemizdeki hayranlarıyla buluşmak için 1 Haziran’da ilk kez Tuborg Gold ana sponsorluğunda Türkiye’ye geliyor.

2011 yılında çıkardığı “The Shape Of a Broken Heart” albümü ve ardından çıkardığı “You Will Never Know” single’ı ile adından söz ettiren Imany, albümlerinde “folk, soul ve blues” ezgilerine yer veriyor. Şarkılarıyla milyonları kendine hayran bırakan sanatçı 2011 yılında “The Shape Of a Broken Heart” albümüyle kısa sürede en çok satan albümlere verilen “Disques d’Or” un Altın Plak Ödülü’nün de sahibi oldu.

Imany ayrıca bu performans öncesinde 31 Mayıs tarihinde Power Fm Oditoryum’da Star Talks programında Dj Funky “c” nin konuğu olacak. 200 şanslı Power Fm dinleyicisinin katılacağı bu çok özel radyo show’una katılmak için www.powerfm.com.tr de yeralan katılım formunu doldurmak yeterli.

Genç yaşına rağmen ülkemiz caz müziğinin en beğenilen isimleri arasında gösterilen Elif Çağlar ilk solo albümü “M-U-S-I-C” ten şarkılar ve soul’dan bossa’ya, folk’tan, pop’a, rock’tan reggae’ye, drum’n bass’tan swing’e geçişler yapan, yeni, kıpır kıpır ve eğlenceli şarkılardan oluşan repertuarıyla Imany'den önce sahne alacak.

Imany ve Elif Çağlar, Nea ve KüçükÇiftlik Park organizasyonuyla hayranlarına 1 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta TuborgGold ana sponsorluğunda unutulmayacak bir konser deneyimi yaşatacak. Konser alanında erkenden yerini alan müzikseverleri 19:30 ve 21:00 saatleri arasında içeceklerin %25 indirim ile alınabileceği “Happy Hour” bekliyor.

Tarih: 1 Haziran 2012, Cuma
Kapı açılış: 18.30
Yer: KüçükÇiftlik Park
Bilet fiyatları: 47,5 TL ile kısa bir süre önsatışı gerçekleşecek olan biletler daha sonra 63 TL olarak satışta olacak.
Bilet Satış Noktaları:
Biletix – 216 556 98 00
www.biletix.com
(Etkinlik günü) KüçükÇiftlik Park Ana Gişe – Tel No: 212 247 71 12
www.kucukciftlikpark.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>