MAGAZİN

‘Zilin Sesi’nin Galası Yapıldı!

22 Mayıs’ta vizyona giren başrollerinde Wilma Elles ve Kutsi’nin yer aldığı Zilin Sesi filminin galası yapıldı.
 
   
 
 
     

Gecede filmin oyuncuları ve birçok davetli yer aldı, ayrıca filmin çekildiği Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nin öğrencileri de galaya neşeli, müzikli bir hava kattı. Okulun ödüllü orkestrası konuklara film öncesi ve sonrasında güzel bir müzik ziyafeti sundu!

Wilma Elles karnı burnunda görüntüsüyle bir kez daha dikkat çekerken, Kutsi eline aldığı kamerayla kameramanlığa soyundu, oyuncu bir süre kamerayı bırakmadan basınla sohbet etti.

Konusuyla Yeşilçam’a biraz da okul filmlerinin unutulmazlarından olan Hababam Sınıfı’na selam gönderen keyifli, neşeli, duygusal ve aynı zamanda romantik bir film olan Zilin Sesi başarılı oyuncu kadrosuyla 22 Mayıs’ta sinemalarda.

Yapımcılığını Murat Özteke’nin yönetmenliğini Levent Demirkale’nn üstelendiği romantik komedi dalındaki Zilin Sesi’nde Kutsi filmde 30’lu yaşlardaki fizik öğretmeni Tarkan’ı canlandırıyor. Futbolcu olma hayali kuran kardeşiyle beraber İstanbul’a taşınan Tarkan’ın bir türlü şansı dönmez, fizik öğretmeni olarak iş bulamaz ama sonunda müzik öğretmeni olarak iş bulmayı başarır! Aynı okulda İngilizce öğretmeni olan Ayşe? İle tanışması hayatında başka maceralara yol açar!

Filmin oyuncu kadrosunda Kutsi ve Wilma Elles’in yanı sıra Kemal Kuruçay, Ayhan Kavas, Esin Gündoğdu, Hakan Salınmış, Barbaros Şansal, Merve Erdoğan, Sevil Akı, Kaan Kasapoğlu gibi isimlere Sümer Tilmaç, Zihni Göktay ve Ani İpekkaya gibi usta isimler de eşlik ediyor. Filmin sürpriz ismi ise Kick Boks Dünya Şampiyonu Badr Hari, dünyaca ünlü sporcu kick bokstaki hünerlerini beyazperdede sergiliyor. Çekimlerinin ‘Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde gerçekleştiği filmde, lisenin amatör öğrencileri de profesyonel olarak yer alıyor.

Zilin Sesi ‘Çabalarsan kaderin değişir’ ve ‘Hayat bir okuldur’ mesajı ile özelikle gençleri tam on ikiden vuracak, bel altı esprilerle değil, durum komedisi ve romantizmiyle tüm seyirciyi kucaklayacak bir yapım.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>