MODA - STİL

BNG, 2010/2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bng “Stratum”iİle Yeryüzünü Yeniden Şekillendiriyor
 
   
 
 
     

Yeryüzünün derinliklerinden, en altlarından gelen enerji yeryüzüne çıktı

Etrafa saçılanlar farklı dokuları, yüzeyleri ve bunların üst üste geçmesiyle katmanları oluşturduNilgün Gülen tasarımları ile farklı ve özel bir koleksiyonun kapılarını aralayan BNG, 2010/2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu “ STRATUM” ile, içinizdeki “etkin, uyuyan, sönmüş” detayların yansımalarını sizinle yüzleştirmeye hazırlanıyor.

Gardırobunuzda yan yana getireceğiniz farklı dokuda ve renkteki materyallerle hazırlanmış koleksiyondan parçalar, BNG kadınının yaratıcılığıyla bütünleşerek katmanlı görüntüyü oluşturmasını sağlıyor. Tasarımlar, birbiriyle karışıp eşleşirken, katmanlı kombinasyonun çekiciliği ortaya çıkıyor.Son vuruşu ise, olmazsa olmaz aksesuarlardan büyük çanta veya gizemi detaylarda saklı özel takılar yapıyor.

Koleksiyonun vurucu rengi, ilhamını lav taşından alan siyah. Lavın püskürdüğü anda karşısında ilk gördüğü beyaz, bulutların ve külün grisi, magmanın sıcaklığındaki köpük, tortu ve vizon, katmanların arasında gizli kalmış, detaylarda barınan mor ve zümrüt, koleksiyonun diğer renklerini oluşturuyor.

Stratum, özellikle çalışan kesim için kurtarıcı nitelik taşıyor; farklı saatlerdeki iş programınıza uygun; fonksiyonel alternatifleri kullanarak hem canlı bir görüntü yakalamanıza, hem de çevrenizi şaşırtmanıza neden olabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>