MODA - STİL

Burası Nokia N-Gage Kampanyasının Başladığı Yer!

Oyunseverlerin büyük ilgisini çeken dünyanın ilk kablosuz mobil oyun konsolu yeni Nokia N-Gage, 7 Ekim’de tüm dünyada satışa sunuldu.
 
   
 
 
     
30 Eylül’de başlayan reklam kampanyaları ile oyunseverlerin büyük ilgisini çeken dünyanın ilk kablosuz mobil oyun konsolu yeni Nokia N-Gage, 7 Ekim’de tüm dünyada satışa sunuldu.

Nokia N-Gage, özellikle çok sayıda oyuncunun katılımıyla oluşan kablosuz bağlantı ortamı için tasarlanmış devrim yaratan mobil oyun konsoluyla oyun dünyasına yepyeni bir boyut getiriyor. Yüksek çözünürlüklü renkli ekranı, Bluetooth kablosuz bağlantı ve GPRS desteği ile interaktif oyunların çok sayıda oyuncunun katılımıyla farklı bir tarzda oynanmasına imkan sağlıyor.

Sinema, televizyon, basılı yayınlar, internet ve outdoor ile yeni mobil oyunculuğu hayata geçiren N-Gage reklam kampanyası oyun dünyasında yeni bir dönemin başlangıcını simgeliyor.
N-Gage sayesinde oyuncular artık sadece makine ile rekabetle sınırlı kalmayıp aynı zamanda her yerde, her zaman ve herkese meydan okuyarak, oyun zevkini ve heyecanını başka oyuncularla, arkadaşlarıyla veya yabancılarla paylaşabiliyorlar. Kampanya oyunseverlerin derinlerdeki gizli rekabet duygusunu açığa çıkarıyor.

Satış noktalarındaki tanıtım organizasyonları oyunseverlere N-Gage’i yakından inceleme ve oyunlarını test edebilme imkanı sunuyor. Buna ek olarak kullanıcılar Nokia N-Gage’in resmi sitesi olan www.n-gage.com ‘dan tanıtım spotları, markalı e-kartları, duvar kağıtları ve televizyon reklamları hakkında bilgi alabilirler.

Oyun dünyasının rekabetçi ruhuna ayak uyduran Nokia N-Gage kampanyası büyük oyun zaferlerinin, yenilgilerin ve çekişmelerin yer aldığı sanal yerleri anlatıyor. Seçilen bu yerlerin aşinalığı ile N-Gage ile nerede olunursa olunsun, oyun keyfine rahatça ulaşılabilmek özgürlüğü anlatılıyor. Reklamların görsel ve ses efektleri hedef kitledeki aktif oyuncuların dikkatini çekecek şekilde düzenlendi.

Nokia yetkilileri yaptıkları açıklamada, ”Nokia N-Gage oyun sektöründe büyük bir ilerlemedir ve N-Gage reklam kampanyası ile bizler bu yeniliği yansıtmak ve daha önce yapılmayanı yapmak istedik. Bu oyuncuyu ve oyun oynama arzusunu anlamaya yönelik marjinal bir kampanyadır” dediler.

Ayrintili Görmek Için Resmin Üzerine Tiklayiniz...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>