MODA - STİL

Bütün bakışları üzerinize çekin....

Nelson’un 2004 koleksiyonunda yer alan ve yılın moda rengi kahverengi ile bütünleşen kırmızı, bikiniye hareket katarken farklılığınız ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.
 
   
 
 
     
Beyaz zemin üzerine çalışılan kahverengi, taba ve kırmızı tonlarındaki çiçekleri iplerde kullanılan kırmızı destekliyor. Plajlarda Nelson kadınının farklılığını vurgulayacağınız bu modelin üçgen kesimli üst kısmı genç ve dinamik bir çizgi sergilerken alt kısımda kullanılan kırmızı ipler vücudunuz güzelliğini ortaya çıkaracak.

Nelson, 2004 mayo ve bikini modellerinde, "My – o" ve "Tune" konsepti altında, gizemli, renkli, masum, şehirli ve klasik çizgilerle 5 farklı tema sunuyor. Genç çizgiye hitap eden "My-o" konseptinde gençliğin neşe ve coşkusunu, "Tune" da ise nostalji ve sofistikeyi vurguluyor.Nelson bu yıl, parlak renkler ve çiçeklerle bezenen Old Hawaii, Afrika’nın tüm gizemli renklerini taşıyan Africa Skin, rengarenk boncuklar ve deniz kabuklarının kendine has nakışları ile süet görünümünü bedeninize yansıtan Mixed Indian, şehir hayatının tüm rahatlığını jean ve patch-work ile kumsallara getiren Urban Style ve klasik lacivert, kırmızı ve beyaz zeminlerde çiçekler ve aksesuarlarla alışılmışın dışına çıkan Navy ile her bayanın kendine özgü tarzını plajlarda da göstermesini sağlıyor.

Nelson’da minik bikiniler yine saltanatını sürdürüyor. Minik bikinilerin yanı sıra düşük belli, ufak şort tipi altlar ve strapless üstlü bikiniler ağırlıklı olarak görülürken, strapless mayolar gözde modeller arasında. Tercih sizin. Sizi yansıtan Nelson’u seçin ve tatilinizin tadını çıkarın.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>