MODA - STİL

Fabrika’dan Yeni Sezonda Şehrin Moda Hikayesi!

Cesur, dinamik, renkli ve olabildiğince özgür ruhlu bir 2014 İlkbahar-Yaz sezonu ile Fabrika, şehrin dinamizmini tasarımlarına yansıtmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Enerjisini şehirden alan, iş hayatından davetlere, hafta içinden hafta sonu aktivitelerine uzanan çeşitlilikteki koleksiyonlarıyla stil sahibi kadın ve erkeklerin vazgeçilmez markası olan Fabrika, 2014 İlkbahar-Yaz sezonunda yeni koleksiyonu ile şehrin moda hikayesini yazıyor!

Fabrika’nın 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda 40’lı ve 50’li yılların pastel tonları, 70’lerin tayyörleri, 90’ların minimalist etkisi, kabile kültürünün kaleydoskopik tasarımları, çiçek bahçelerinin geometrik ve sanatsal formları, çöl rüzgarlarıyla şehirde safari etkisi, cesur ve geniş renk blokları, marin siluetler, modern kup ve net kesimlerle birleşiyor.

Fabrika 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu; Artificial Beauty, The New Neutral, Candy Baroque, Secret Garden, Luxury Nomads, Cote d’azur ve Mardi Gras olmak üzere 6 farklı tema ile şehrin kadının stil hikayesini oluşturuyor.

Minimal dokunuşların keskin formlarla bir arada kullanıldığı Artificial Beauty’de optik beyaz çarpıcı bir etki yaratırken, asimetrik elbiseler gömlekler, minimal dokunuş ve keskin formlarla cool bir etki yaratıyor. Sarı ve toprak tonlarıyla adeta çöl etkisi yaratan The New Neutral, snake skin detayların göze çarptığı pantolon, ceket ve trençkotlarla şehirde safariye davet ediyor.

Fabrika’nın yeni sezon koleksiyonunun en romantik ve eğlenceli temasını oluşturan Candy Baroque’da romantik jakarlar, danteller ve şeker tonlarında kumaşlar ile şehir kadınları adeta masal kahramanlarına dönüşürken, yazın habercisi çiçek baskılarının göze çarptığı Secret Garden, uçuşan kumaşlar ve transparan dokular, siyah, zümrüt ve menekşe tonlarıyla iddiasını konuşturuyor. Uçuşan kumaşlar, ipeksi dokular, organzeler gündüz şıklığını cesurca geceye taşıyor..Sezonun en güçlü trendlerinden etnik dokuların desen ve jakarlarla bir arada kullanıldığı Luxury Nomads, kırmızı ve turuncunun sıcak etkisiyle şehirli göçmen ruhunu yaratırken, Güney Fransa’dan ilham alan marin ruhu Cote d’azur ile Fabrika kadınıyla buluşuyor. Yazın en önemli renk paleti mavinin göze çarptığı Cote d’azur ‘da desenli koton pantolonlar, çizgili tweedler, brokar ve fistolu kumaşlar sezonun romantik moduna uyum sağlıyor.

Güney Amerika desenlerinin adeta bir renk cümbüşü ile kullanıldığı Mardi Gras, fuşya, turuncu, saks ve havacı mavinin en canlı tonları ile şehirde karnaval coşkusu yaratıyor. Dökümlü yazlık pantolonlar, harem pantolonlar ve elbiselere, süslü ve abartılı yüzeyler, yazlık siluetlere payetler ve taşlar üç boyutlu bir şıklık katıyor.

FABRİKA AKSESUARLARI, SEZON TRENDLERİNİ TAKİP EDİYOR


Fabrika’nın 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonun tamamlayıcısı aksesuar grubu da oldukça renkli ve cesur… Koleksiyon renklerine uygun olarak tasarlanan renkli stilettolar, zarf çantalar, rafya örgülü şık clutch’lar zamansız bir şıklık sunuyor. Sezonun gözdesi dekolte topuklu ayakkabılar ve günün her saati giyilebilen stilettolar Fabrika kadınının olmazsa olmazlarından… Yaz geceleri ve özel davetler için tasarlanan metal detaylı silver ve gold ayakkabı-çantalar ise iddiasını yeni sezonda konuşturacak.

Çekim Künyesi:
Fotoğrafçı : Koray Birand
Saç : Maranda
Makyaj : Beau Nelson
Modeller: : Andre Feulner & Katrin Thormann
Fotoğrafçı : KORAY BİRAND

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>