MODA - STİL

Gecenin yıldızı siz olun…

42 beden ve üstü kadınlar artık yaz gecelerinde de çok iddialı... Çünkü artık ml sayesinde, en çarpıcı kıyafetlerle gece davetlerinde kendilerine en çok baktıran olacaklar.
 
   
 
 
     
Gecenin yıldızı ml kadını…

42 beden ve üstü kadınlar artık yaz gecelerinde de çok iddialı... Çünkü artık ml sayesinde, en çarpıcı kıyafetlerle gece davetlerinde kendilerine en çok baktıran olacaklar. ml’de gece kıyafetleri fantazi jeanlerden, elbiselere uzanan oldukça geniş bir yelpazede sunuluyor. ml’in muhteşem gece koleksiyonunda siyah ağırlıklı olmak üzere, sezonun trend renkleri turkuaz ve beyaz da yer sahibi. Ayrıca hamileler için de birbirinden iddialı kıyafetler de for2’da... for2, ml mağazalarında bulunabiliyor.

Dökümlü viskos kumaşlar, gümüş loreks parıltılar ve payetlerle süslenmiş kıyafetler, kadınların başını döndürmek konusunda rakipsiz. Hareketli ve asimetrik kesimler, göğüs ve sırt dekoltesinde kullanılan gümüş halka ve çapraz askılar, kıyafetlere seksi ve cesur bir hava katıyor. Üstelik tüm bunları daha da şıklaştıran şifon üstler, gece koleksiyonu içinde önemli pay sahibi.
ml’in "Design Line"ı içinde, bedene tam uyum sağlayan uygun asimetrik kesimli etekler, çapraz askılı elbiseler, gümüş loreks çizgilli bluz ve pantolonlar, kapüşonlu şifon tunikler ve içine giyilen askılı bluzlar da bulunabiliyor.Bu kadar mı... ml’in bir başka çizgisinde ise 42 beden ve üstü kadınlar için geçtiğimiz yüzyılın başlarına ait romantik kadın resimleri bulunan bluzlar ve pantolonlar var.

Fiyatlar; 70 milyonTL ile 130 milyonTL arasında değişmektedir.

ml
Capitol Alışveriş Merkezi
(0216) 474 57 82

Profilo Alışveriş Merkezi
(0212) 216 92 34

Merkez Ofis
(0212) 266 34 64
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>