MODA - STİL

İlkbahar/Yaz 2016 Denim Trendleri Açıklandı!

Geleceğin denim trendleri….
 
   
 
 
     

Dünyanın önde gelen moda markalarının denim kumaşlarında imzası bulunan Orta Anadolu, İlkbahar/Yaz 2016 sezonunun denim trendlerini açıkladı.

Orta Anadolu, 2016 yazı için tasarım rotasını insanın doğasına çevirdi. 7/24 hareket eden şehirlere uyum sağlayan biz şehirlilerin hareket kabiliyetinin sınırlarını zorlayan tasarımlara hayat verdi. Gün geçtikçe etkisini artıran ‘sport chic’, kumaşların DNA’sını değiştirdi. Artık esnek, dinamik stiller kimliğimiz haline geliyor. Denimde bu etki; geri toplama etkisinin daha da artırılmış bir deneyim sunmasını sağlıyor.

Orta Anadolu Genel Müdür Yardımcısı Ebru Debbağ; “ Denim bir baş kaldırı, kuralların dışında dans eden bir tasarım anlayışı. Tasarımın insanın doğasından ayrılması mümkün değildi, bizde insanın doğasına göre bir tasarım anlayışı geliştirdik. Artık otururken bile vücudu çalıştıran teknolojik kumaşlar, UV ışığını yansıtan siyah denimler, leke tutmayan beyaz denim kumaşlarıyla kendimize çizdiğimiz sınırların çok ötesindeyiz. Tasarımın enerjisi olduğu gibi , tasarıma hayat veren ürünün de bir enerjisi var. Biz indigonun enerjisinden yola çıktık ve yaydığı frekansı tasarım anlayışımızın çatısına yerleştirdik. BLUEFREQUENCY, artık denimde yeni bir çağın başladığının habercisidir.” diyor.
 

Etiketler: Denim, Kot, Jean, kadın, Erkek, moda, Spor
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>