MODA - STİL

Moda Devi Guccı De CPI’a Geliyor!

Dünyaca ünlü markaların gözü CPI’da...
 
   
 
 
     

Türkiye’nin tek moda fuarı olma hedefine kilitlenen Collection Première İstanbul (CPI), 22-24 Eylül 2011 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da düzenlenecek.

İspanyol devi Mango’dan sonra Gucci de CPI’a alım heyetleri ile geliyor.

İstanbul’un dünya moda başkentleri arasında hak ettiği yeri almasını sağlayacak Collection Première İstanbul ezberleri bozarak, Türkiye’yi dünya moda liginde ilk 5’e çıkaracak.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) öncülüğünde düzenlenen Collection Première İstanbul (CPI), dünyanın en büyük hazır giyim ve moda fuarı olma hedefiyle yoluna devam ediyor. CNR Expo’da, 22–24 Eylül 2011 tarihleri arasında düzenlenecek fuar, moda markalarından tasarımcılara, alım heyetlerinden uluslararası moda çevrelerine kadar sektörün bütün birleşenlerini buluşturacak.

Dünyaca ünlü marka Gucci’den CPI’a tam destek

Yurtdışında gerçekleştirilen yoğun çalışmalar sonucunda aralarında dünyaca ünlü markaların da yer aldığı 30’u aşkın ülkeden çok sayıda şirketin CPI’a katılarak, alım yapması bekleniyor. Ülkemizde de rağbet gören, 2 milyar Euro ciroya ulaşan hazır giyimin devi İspanyol mağaza zinciri Mango’dan sonra dünyada en çok satan moda markaları arasında yer alan İtalyan ve Fransız sahipli moda ve deri eşya markası PPR Luxury Group (Gucci) da CPI’a alım heyeti göndereceğini bildirdi.

Fransa’dan Galeries Lafayette ve Who's Next firmaları yanında, Fransa Hazır Giyim Federasyonu temsilcisi Patricia Brafman, Modint Hollanda Tekstil Birliği temsilcisi Maurice Groentemann, Metro Group'un uluslararası satınalma şirketi, Itochu France alım ofisi, Q- BS Corporate Fashion (Almanya), Harryson Businesswaer GMBH (Avusturya), Mingechevir Shopping Center (Azerbaycan), Berrada freres–Vox (Fas), Luja Concepts Stores(Ürdün) ve Mufeed Stores(Yemen), VF Corporation Italya alım ofisi, Christopher Chronis Avusturalya tasarım ofisi, ISF Products (Alman moda markası), temsilcileri fuara alıcılar gönderecek. Türkiye' den katılımcı bazı markalar ise Setre, Formenti, Cassino, Cenky, Tvventy , Bessini, Big Blue Jeans ve Differ Jeans gibi ihracatta güçlü markalar.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>