MODA - STİL

“Renklerin esprisi”ne tutulacaksınız

“Siyah”, Japonlar’da mutluluğun simgesi, “Mercan”, pembe ile kırmızının kuzeni, “Mor” gözünüzde değil, üzerinizde iyi durur !
 
   
 
 
     
Özellikle “Colors” grubu için tasarlanan hand tagler, herkesi tiffany koleksiyonundaki 34 rengin esprili dünyasında rengarenk bir yolculuğa çıkarıyor. tiffany, hayatın gülen yüzünü renklerine yansıtarak, eğlenceyi ve gülmeyi seven herkese sunuyor.


tiffany'nin özellikle colours grubu için yarattığı hand taglerde koleksiyonda yer alan her rengin anlamı tebessüm uyandıracak ifadelerle anlatılarak renklerin esprisi yapılıyor. Hayattan alıntıların tiffany’nin 34 rengine yüklenerek esprili bir dille anlatıldığı hand tagler, bir anda fikrinizi değiştirerek aklınızda olmayan ya da hiç giymediğiniz bambaşka bir renkle mağazanın kapısından çıkmanızı sağlayabilir.


Colors hand tagleri ile hayatın muzip yüzünü tiffany renklerinde bulacak, her rengin altında yatan ince esprilere tutulacaksınız. Renklere yüklenen esprili anlamlar ile yeşili kırda, ormanda kamuflaj rengi ilan edecek, Japonlar’da mutluluğun renginin siyah olmasına şaşıracak, pembe ile kırmızının kuzeni mercanla tanışacak, lilanın yumuşatılmış ve terbiyeli bir mor olmasına gülecek, karşınızdakine sinyal vermenizi sağlayan fuşya ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.


İşte baştan çıkarıcı tiffany renkleri için yaratılan esprili ifadelere birkaç örnek :

Mor : Mor konsantrasyonun rengi ! Ancak unutmayın, fazla konsantrasyon cildi bozar ! Bu renk, üzerinizde çok iyi durur, gözünüzde değil !

Erik Yeşili : Kütür kütür bir yeşil. Giyerken dişleriniz kamaşabilir. Sakın giyip hamile birinin yanında dolaşmayın.


Kırmızı : Boğaların kırmızıyı sevmediğinin aslında koca bir yalan olduğunu söyleyenler... Giyin kırmızıları ve geçin karşısına. Sevinçle size doğru koştuğunu göreceksiniz !


Beyaz : Temiz bir imaj için ilaç gibi renk beyaz! Düşünsenize melekler gibi giyinmişsiniz, içinizde şeytanlar cirit atsa da!
Lacivert : Lacileri çekmiş birini görürseniz, bilin ki sağladığı karizmayla ciddi işler peşindedir. Boşuna mı yıllar yılı iş dünyasının üniforması olmuş?

Şeker Pembe : Pembe çok şeker bir renk. Şeker pembe ise daha bir şeker! Giyerseniz tadınıza doyulmaz!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>