MODA - STİL

Sıcak ve özgür

Görüntüsüyle ayrıcalıklı olmayı seven, kendini rahat hissetmeyi isteyenler için sıcak ve özgür bir koleksiyon.
 
   
 
 
     
G-STAR’ın yeni koleksiyonunda son derece iddialı ürünler yer alıyor. Bedene sıkı oturan kesimi, dar paçası ve daytona yıkamasıyla “Core Sec”, erkeklerin gözdesi olacak. Farklı yıkamalara sahip bu model, Elwood, Heritage Narrow ve Radar Narrow gibi diğer dar modellere de şık bir alternatif... Bayanlarda ise geçen sezonun en çok aranan modelleri Core Slim ve Midge Skinny, bu sezon da bir çok renk alternatifleriyle beğeninize sunuluyor.


G-STAR’ın özel olarak tasarladığı “The Handcrafted” programı, yüksek kaliteli Japon denim ile elde işleme tekniklerini biraraya getirerek koleksiyonun bir numarası olmaya devam ediyor. Sınırlı sayıda üretilen jean ve ceket serisi ile “The Handcrafted”, işlenmemiş denimi en doğal biçimde sunuyor.


İlkbahar/Yaz 2007 koleksiyonu ile ürün yelpazesine yeni ürünler katan G-STAR’ın en yeni programlarından birisi de “The Midnight Program”. Hem erkek hem de bayanlar için tek renk esasına dayalı olarak tasarlanan koleksiyonda yelekler, ceketler, abiye gömlekler, ve dar kesimli pantolanlar göz kamaştırıyor. “The Midnight Program” siyah denim, jarse ve merinos yünü gibi kumaşlar ile sofistike bir tarz arayanların beğenisine sunuluyor.


Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı Marc Newson’un G-STAR için özel olarak tasarladığı ve moda takipçilerinin her sezon merakla beklediği “G-STAR by Marc Newson” koleksiyonu, şimdiye kadarki en etkileyici tasarımlarıyla beşinci sezonuna giriyor. Koleksiyonda erkek ve bayanlar için çok çeşitli t-shirt, sweatshirt bulunuyor. Aykırı desen ve grafiklerin kullanıldığı, göz alan ve capcanlı renklerdeki t-shirtler ise yelpazenin ana parçalarını oluşturuyor.

T-shirtlere gelince büyük fermuarların, değişik sembollerin, büyük çivilerin ve karalama çizimlerinin yer aldığı “The Studio Program”, G-STAR’ın en eğlenceli ve yaratıcı t-shirt ve sweatshirt koleksiyonunu oluşturuyor. Sınırlı sayıdaki bu program kendini farklı hissetmek isteyenlerin ilk tercihi olacak.

Uğramanız gereken adrese gelince: www.g-star.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>