MODA - STİL

Silk And Cashmere’den Yeni Ayın Hikayesi : Örgü Oyunları

Bu sezon tasarımlarıyla her ay farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan Silk and Cashmere’de bu ayın hikayesi örgü oyunları.
 
   
 
 
     

Birbirinden farklı modelleri örgü detayları ile birleştiren hikayede tarzınıza uygun yeni parçalar keşfetmeniz kaçınılmaz.

İpek ve kaşmiri kullanarak yarattığı ayrıcalıklı koleksiyonları ile dünyada adından söz ettiren Silk and Cashmere bu ay örgü oyunlarını öne çıkarıyor. İpek ve kaşmirin yumuşak dokusunu, örgünün hareketli formu ile birleştiren Silk and Cashmere yeni tasarımları ile yeni bir hikaye anlatıyor.

Sezonun trendi Selanik örgüsü ve kaşmir denilince akla gelen saç örgüsünü Silk and Cashmere ustalığında yeniden yorumlayan koleksiyonda kadınlar ve erkekler için günün her anına uygun tasarımlar bulmak mümkün.

Şehirli kadının ve erkeğin ister iş ister günlük hayatında rahatlıkla kullanabileceği birbirinden özel tasarımlardan oluşan bu koleksiyon, sezonun en sevilen renklerini de yeni modeller ile buluşturuyor.Çarpıcı ve yumuşak

Bu sezonun en trend örgüsü olan Selanik, Silk and Cashmere örgü koleksiyonunda kaşmirin zarafeti ve yumuşaklığı ile buluşuyor. Kaşmirin yün dokusunu örgünün en sofistike hali ile birleştiren bu özel tasarım teninizi kaşmir yumuşaklığı ile adeta sarmalıyor. Dağ kazağı formunu şehir hayatına taşırken sizi sıcacık tutan bu parça ile günün her anında şık ve rahat hissedebilirsiniz.

İddialı ve tarz sahibi

Selanik örgüsünün hareketli yapısını sezonun ön plana çıkan ‘crop’ kesimleri ile birleştiren bu kazak koleksiyonun en iddialı parçalarından biri. Tamamlayıcı parçaların da unutulmadığı kazağın aynı örgü ve renklerinde hazırlanan ponponlu beresi ve boyunluğu da bulunuyor.

Tiftik kaşmirle buluşuyor

Silk and Cashmere örgü koleksiyonunda bu sezon ön planda olan tiftiği kaşmirle buluşturuyor. Ankara keçisinin uzun kıllarından yapılan tiftik, kaşmir yumuşaklığı ile birleşerek bu sezonun erkekler için en vazgeçilmez parçalarından biri haline geliyor. Kruvaze kapaması ile tam bir ceket havasında olan bu hırka, soğuk kış günlerinde iş toplantılarında kurtarıcınız olurken, hafta sonu ise size konforlu bir kullanım sunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>