MODA - STİL

Silk&Cashmere’in yeni koleksiyonu...

Silk&Cashmere yeni sezonda 320 model ve 60 renk ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.
 
   
 
 
     
Sılk&cashmere’in yeni koleksiyonu 19.yüzyıl tablolarından çıktı

Silk&Cashmere yeni sezonda 320 model ve 60 renk ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Koleksiyonda ilkbahar renklerinin yanısıra 19.yüzyıl tablolarını anımsatan renkler de bulunuyor


Kaşmir ve ipeği birleştirip kaşipek ile farklı bir doku oluşturarak yeni bir tutku yaratan Silk&Cashmere, 2005 / 2006 Sonbahar – Kış sezonunu, 320 model ve 60 renkten oluşan geniş koleksiyonu ile açtı.


13 yıldır kaşmirin klasik ve şık havasını koruyarak sürekli müşteri kitlesi yaratan 35 ve üstü yaş grubunun yanısıra genç çizgiye de hitap eden Silk&Cashmere, bu sezonda da genç çizgileri koleksiyonunda kullanıyor.


Geniş koleksiyonu içinde 60 model, 32 renk ve 4 farklı beden ile 18 – 35 yaş grubu müşterilerinin karşısına çıkacak olan Silk&Cashmere, bu sezonda da her zevke hitap edecek.


Saf kaşmirde tek olma özelliğini taşıyan Silk & Cashmere koleksiyonunu, son moda renklerin güncel kesimli klasik modellere uygulandığı grup Flash – Back, gittikçe hafifleyen kaşmir dokularının kullanıldığı mücevher detayları ile bezenmiş gece koleksiyonu olan Extravaganza, dünyanın en ünlü dantel markası Solstiss’in kullanıldığı kaşmir gruplardan oluşan Art – Deco, ipekle kaşmirin karıştırıldığı grup olan Glamour ve 12 klasik 25 trend renkle hazırlanan ve 16 klasik 30 trend modelden oluşan ipek, kaşmir ve kaşipek erkek giyimini içeren Mens Division’dan oluşuyor.


Koleksiyon ilkbahar canlılığını ve 19. yüzyıl tablolarını çağrıştıran renklerden hazırlandı. Koleksiyon çimen yeşili, fuşya, portakal, nar çiçeği gibi canlı renklerin yanısıra mora bakan kül, pembe tonları, mürdüm, yaban gülü, gri yeşil ve gri mavi gibi pastoral renkleri bulunduruyor.


Parlak koyular arasında ise siklamen, begonvil, ördekbaşı, nefti, çivit mavi ve mora bakan lacivert de yerini alıyor.


Ayrıca bay – bayan giyiminin vazgeçilmez iki rengi olan siyah ile beyaz da koleksiyonun içinde bulunuyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>