MODA - STİL

Tergan’da romantizm rüzgarları

Sevgilinize unutulmayacak bir hediye almak istiyorsunuz.. Özel olmalı, şık olmalı, unutulmaz olmalı, onun sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirmeli..
 
   
 
 
     

Farklı dizaynlarda cüzdanlar, kemerler, çantalar ve ofis aksesuarlarının yanı sıra satranç takımlarından, tavla ve içki setlerine uzanan geniş ürün yelpazesi içinde sevginizi ifade edeceğiniz özel hediye seçenekleri sunuyor.


Özel tasarım “Mücevher ve Makyaj Kutusu” Tergan kadınının şıklığını en iyi yansıtan ürünler arasında.. Sevgilinize; mücevherlerini ve makyaj malzemelerini ayrı bölmelerde muhafaza edebileceği, hem seyahatlerinde hem de günlük yaşamında keyifle kullanacağı bir ürün hediye edebilirsiniz. Ayrıca tasarımları ve renkleriyle büyük beğeni toplayan çantaları, ayakkabı, kemer ve aksesuarlarıyla Tergan, 2006 yılı deri modasına da damgasını vuracak.

Tergan, şıklık konusunda erkeklerin de kadınlardan bir eksiği olmadığını, hazırlamış olduğu erkeklere özel, şık ve iddialı koleksiyonda açıkça dile getiriyor. Evrak çantaları, kemerler ve cüzdanlar işlevsel olduğu kadar tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.


Özellikle erkekler için tasarlanmış olan “Seyahat Kiti” de mevcut

Tergan'da % 50'ye varan indirim fırsatı, “14 Şubat Sevgililer Günü”ne kadar devam ediyor!

Mağazalar : Profilo Alışveriş Merkezi, Bağdat Caddesi, Nişantaşı, Cevahir Alışveriş Merkezi, İzmir Alsancak, İzmir Carrefoursa, Antalya, Konya Kule Site, Bursa Asmerkez

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>