SAĞLIKLI YAŞAM

Gençlik iksiriniz 'Mezolift' yöntemi

Özellikle yüz, boyun ve el üzerindeki fizyolojik yaşlanma etkilerinin giderilmesinde, 'Mezolift' yöntemi kullanılıyor.
 
   
 
 
     
Cilde doping kaynağı
Günümüzde değişen renkli trendlerle birlikte, kadınlar da zaman içerisinde oluşan yaşlılık belirtilerinden kurtulmak için teknolojinin tüm faydalarından cesurca yararlanıyorlar. İşte teknolojinin estetik dünyasına son armağanından biri de "Mezolift" yöntemi. Özellikle orta yaş ve üstündeki kadınlar için ciltte adeta gençlik iksiri olarak nitelendiriliyor. Bu yöntem, kuru, yıpranmış, güneş ışınlarına fazla maruz kalmış ciltlerde doping etkisi yaratıyor. Mezolift yöntemi öncelikle yüz, boyun, dekolte bölgesi ve el sırtında oluşan fizyolojik yaşlanma etkilerinin giderilmesi için birebirdir.

25 yaş üstüne uygun
Bunun yanı sıra sigaradan zarar gören cildin yeniden toparlanmasını da sağlıyor. Orta yaş ve üstündeki bayanlarda, yıpranmış ciltlerde, beslenmesine dikkat etmeyenlerde, esneme gibi şikayetleri olanlarda iyileştirici ve toparlayıcı etkisi oldukça fazladır. Fakat ciltte yıpranma belirtileri, kırışıklık ve çizgiler henüz başlamadan düzenli olarak mezolifting yaptırmak en doğrusudur. Böylece cildin, her zaman olduğundan daha genç, parlak ve sağlıklı görünmesine yol açar.

Deri altına A vitamini
İşlemin ilk aşamasında cilt yüzeyi tamamen temizleniyor. Daha sonra, yüzeye sürülen bir krem ile lokal anestezi etkisi sağlanıyor. Tedavinin ikinci aşamasında ise, herhangi alerjik etkisi olmayan tamamen bitkisel vitaminler deriye enjekte ediliyor. Mezolift de cilde enjekte edilen A vitaminin peeling etkisi vardır. Bu vitamin de ciltte oluşan lekelerin rengini açar. Böylece güneşten oluşan lekelerinizden kurtulabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>