YAŞAM KOÇU

Yaşam Rehberin - Yaşamınızı Hakkediyor musunuz?

“Bedeninizi ve yaşamınızı yönetmek sizin elinizde”…
 
   
 
 
     

İnsanların kişisel gelişimlerinde ihtiyacı olan rehberliği; geliştirdikleri “Norbekov” ve “Bykama” sistemleriyle iki metod altında toplayan Kama Gelişim, bedeninize ve yaşamınıza gereken önemi vermek için çalışmalarına yeni sezon Eylül ayında başlıyor.

Yıllardır Türkiye’de verdikleri Kişisel gelişim seminerleriyle bilinen Mahram Satymbaeva ve Kabuljan Murzaev çalışmaları hakkında söyledikleri; “Bedenimiz doğanın bize sunduğu muhteşem bir psiko-fizyolojik mekanizmadır. Doğa bu muhteşem mekanizmayı yönetme yetisini bu mekanizmanın içine yerleştirmiştir. Her iki sistemle insanda varolan bu mekanizmayı yeniden keşfetmesini ve bulmasını sağlıyoruz.” Ve bedenimizin kendisini koruduğunu, iyileştirdiğini yenilediğini ve dengelediğini söyleyen Kama gelişim eğitmenleri; “8000 yıllık kadim bilgilerin, Uzak Doğu savaş sanatlarını, İbni Sina’nın bilgilerini ve modern tıbbın senteziyle bugüne taşıyor.”

NORBEKOV SİSTEMİ NEDİR?

Yaşamımızın şekillenmeye başlamasıyla birlikte, bizde varolan, unuttuğumuz bilgileri yeniden hatırlatarak, organizmamızı yenilemeye, canlandırıp sağlamlaştırmaya yönelik; asılar boyu denenmiş çok sayıda egzersizin senteziyle, içsel güç ve dinginliği yeniden yönetmektir. Bireyin, ihtiyaç duyduydu iyileşmeyi yine kendi bedeninde olan bilgeliği, aldığı bu çalışma doğrultusunda , kendi irade ve çabasıyla bulmasına yönelik bir sistemdir.

Katılımcılarına “hayal” değil, “başarılabilecek” olanı sunan Norbekov sistemi; özgüvenle şahlanmış bir ruhla yola çıkıldığında, “imkansız yoktur” prensibiyle, hazır olan herkesi aşama aşama zirveye taşır.
Mucize insandır!… İnsandadır…
Ve “İnsanın hasta, çirkin ve fakir olmaya hakkı yoktur” diyor Norbekov.
Binlerce yıllık tecrübelerle denenmiş egzersizlerin yaratıcı bir şekilde sentezlenmesiyle oluşturulmuş bu sistemle hem bedensel, hem duygusal, hem zihinsel, hem de ruhsal sağlığımızı kazanırız. Norbekov dört aşamalı bir sistem olup, her sistemin 10 gün üçer saat sürdüğü bir çalışmadır.

BYKAMA METODU NEDİR?

Kadın ve Erkek doğasının gizemine doğru yolculuk yapan bu metot; kadının kendisinin kadın gibi erkeğin kendisini erkek gibi olmayı unuttuğu bu dönemde, her iki kimliğin birbirine eşit ancak farklı olduğunu, bunu idrak etmemizi, ona göre doğru adımlar atmanın yöntemlerini öğretiyor. Ve bu sistem; kadın-erkeğin birbirini daha iyi tanıması, kendi kimliklerinde var olan yeteneklerini yeniden keşfetmesi, kadın- erkek farkındalığın sağlanmasıyla da hem aile ortamında, hem iş, hem de toplum ilişkilerindeki başarıyı sağlıyor. Üç aşamada gerçekleşen Bykama Metodu seminerlerinin, her aşaması yedi gün, üçer saatten oluşuyor. Birinci aşamasında “Kadın ve Erkek Doğasının Gizemi”, ikinci aşaması “Yeteneklerinize Sahip Çıkın”, üçüncü aşama “Geleceğinizi Siz Yaratın”. Seminerin üçüncü aşaması Snt. Petersburg şehrinde yedi gün süren bir gezi-semineri şeklinde gerçekleşiyor.

2014 – 2015 SEZONU NORBEKOV VE BYKAMA SEMİNER TARİHLERİ

8 Eylül - 17 Eylül Norbekov 1. Seviye Sabah 10.00 / 13.00
Akşam 19.00 /22.00
22 Eylül – 1 Ekim Norbekov 1. Seviye ANKARA Sabah 10.00 / 13.00
Akşam 19.00 / 22.00
13 Ekim – 19 Ekim BYKAMA 1. Aşama
22 Ekim - 31 Ekim Norbekov 2. Seviye İSTANBUL
3 Kasım - 12 Kasım Norbekov 2.Seviye ANKARA
17 Kasım - 23 Kasım BYKAMA 1.Aşama ANKARA
27 Kasım - 6 Aralık NORBEKOV 3. Seviye İSTANBUL
9 Aralık - 18 Aralık NORBEKOV 1. Seviye BURSA
20 Aralık – 29 Aralık NORBEKOV 3. Seviye ANKARA


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>