YAŞAM KOÇU

Yeni Yılda “İyi Enerjiler” Üzerinizde Olsun!

Sadece insanların değil, mekanların ve eşyaların da iyi ve kötü enerjileri vardır…
 
   
 
 
     

Bu kişiden negatif enerji alıyorum, bu restoranın enerjisi inanılmaz, bu ev benim içimi sıkıyor, bu mekanda kendimi çok huzursuz hissediyorum… gibi bir çok cümleyi günlük hayatımızda oldukça fazla kuruyoruz. Tüm bunların etrafımızdaki enerji akışından kaynaklandığını biliyor musunuz?

Etrafımızda gördüğümüz her şeyin bir enerjisi vardır. Arabanızın, koltuğunuzun, telefonunuzun, evinizin hatta bilgisayarınızın bir ruhu, bir enerjisi vardır. Örneğin bir eve girdiğimizde o evin huzurlu, huzursuz, pozitif ya da negatif enerjisini hemen hissederiz. Belli mekanlarda kendinizi iyi hisseder ya da bir an önce uzaklaşmak isteriz. Bazen yeni tanıştığınız birine karşı onu fazla tanımadan yakınlık duyarız. Ya da, bazı kişilerin yanında kendinizi tükenmiş veya iyileşmiş hissederiz…

İnsanlar bir araya geldiğinde yaşadıkları ve deneyimledikleri hislere göre enerji alanlarında sürekli bir etkileşim olur. Gün içinde de her birimizin enerji alanı çevremizdeki insanların enerji alanıyla etkileşim halindedir. Enerji bedenimizin titreşimi diğerlerininkine yakınsa onlarla aramızda doğal bir uyum vardır. Bu bireylerle daha iyi anlaşırız. Onlara sevgi ve sempati hissederiz. Ancak enerji bedenimizin titreşimi ile uyumlu olmayan bireylerle geçinmemiz zorlaşır; onların yanında sıkıntı ve tükenmişlik duygusu hissedebilir, onlardan hoşlanmadığımızı söyleyebiliriz.

Yaydığımız düşük veya yüksek titreşimler, yaşadığımız mekanlara, kullandığımız eşyalara da geçer, yaşanan olayların enerjisini biriktirir.

Geçmişte yaşanan, bitmemiş olayların izleri, sizin enerjinizi düşürdüğü gibi, benzer duyguları taşıyan varlıklarında size çekilmesine yol açmış olabilir.Yollanılan bu negatif enerjiler, karşıdaki kişinin enerji alanında blokajlar yaratabilir. Enerji alanının akışı bozulunca, olumsuz düşünce ve duygular, hemen o kişiye, mekana ya da eşyaya yerleşir ve rahatsızlıklar başlar.

Kişilerde olduğu gibi, mekânlar, eşyalar da ancak enerji bakımından temizlenmiş, arındırılmış ve canlandırılmışsa "sağlıklı" sayılabilir. Bu nedenle enerji temizliği yapmak çok önemlidir. Enerji temizliği ve bağlı olduğu duyguların saptanması ve ortadan kaldırılması için “Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği Regresyon çalışması” birkaç seansta birçok şeyin üstesinden gelinmesini sağlayan etkili bir iyileştirici yaklaşımdır.

Daha huzurlu, sağlıklı ve keyifli günler sizi bekliyor!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>