DİĞER HABERLER

Bira keyfi yeniden başlıyor.

Açık rengi ve yumuşak içimiyle 25 ve 50 cl’lik geri dönüşümsüz şişelerde sunulan Pera Pilsener, "Keyif Senin" sloganıyla piyasaya çıktı.
 
   
 
 
     
Türkiye yeni birasıyla buluştu:
Pera pilsener ile "keyif senin"

Yayla Şirketler Grubu tarafından piyasaya sunulan Pera Pilsener, yumuşak tadı ve kaliteli içimiyle bira içmeyi tutkuya dönüştürecek.

Açık rengi ve yumuşak içimiyle 25 ve 50 cl’lik geri dönüşümsüz şişelerde sunulan Pera Pilsener, "Keyif Senin" sloganıyla piyasaya çıktı. Yayla Şirketler Grubu’na bağlı Park Gıda tarafından üretilen Pera Bira için 15 milyon dolarlık yatırım yapıldı.

Türkiye pazarındaki diğer yerli bira üreticileri ile yarışmak yerine pazarı büyütmeyi amaçlayan PERA Pilsener, önümüzdeki aylarda farklı segmentlerde ürünlerini de pazara sürmeye hazırlanıyor. PERA Pilsener, yenilikçi bir yapıyla Türkiye’deki tüketiciye farklı damak zevklerini tattırmayı hedefliyor.Pera Pilsener’in hammaddesi Almanya’dan geliyor ve üretim, Alman uzman Brewmaster Wolfgang Schnack denetiminde gerçekleştiriliyor. Pera Pilsener adıyla üretilen biranın şişe, kutu ve fıçı ambalaj teknikleri Alman bira üretim metotlarına uygun olarak hazırlanıyor.

Çerkezköy’de 6 dönümlük arazi üzerinde yer alan fabrikada üretilen Pera Pilsener, yatırımını 2002 yılında tamamlayarak 2003 yılında deneme üretimine başladı. Halihazırda 25 milyon litrelik kapasitesi bulunan Pera Pilsener 180 milyon litrelik üretim hedefliyor. Pera, gelecek yıl üretime geçmek üzere Afyon’da 1 milyon hl. kapasiteli ikinci fabrikasını kurmaya hazırlanıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>