GÜZELLİK

Star Bronze Eternal

Güneşin ışıltısı teninize yansısın...
 
   
 
 
     

Güneş gökyüzünden daha pırıltılı gülümsüyor, baharın gelişiyle filizlenen heyecanımız, yazın kapıda olduğunu müjdeleyen şu günlerde artık tam anlamıyla çiçek açıyor. Kadınların, yaz mevsiminin sembolü olan ışıltılı ve bronz ten arayışına her zaman olduğu gibi eşsiz ürünleriyle Lancôme cevap veriyor. Güneşin öpücüğüyle kavrulmuş yoğun ışıltılı bir ten arayanlar için Star Bronzer Intense, pürüzsüz ve mat bir bronzluk sevenler için Star Bronzer Minéral Mat, günün her anı yüzü ve vücudunda doğal bronzluk görünümü yaratmak isteyenler içinse Star Bronzer Intense Sihirli Bronzlaştırıcı Fırça, kadınlara Lancôme uzmanlığını sunuyor. Anında etki ve uzun süre kalıcılık sağlayan bu muhteşem ürünlerle güneşin doğal ve kusursuz ışıltısını gün boyunca teninizde hissedeceksiniz.


STAR BRONZER INTENSE
UZUN SÜRE KALICI BRONZLAŞTIRICI PUDRA
YOĞUN IŞILDAYAN TEN - SPF 10


Gül yağının ve olağanüstü ışık yansıtan pigmentlerin bu eşsiz karışımı; konforlu, ışıltılı ve bronz bir ten makyajı sunar. Gün boyunca tazeliğini koruyan bronzlaşmış bir ten için yoğun ama aynı zamanda doğal görünüm.

İçeriğindeki Toda çileği pigmentleri ve gül yağı sayesinde konforlu bir ten, 14 saate kadar kalıcı, göz alıcı ve transparan bir görünüm.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 99 TL (12GR)


STAR BRONZER MINERAL MAT
UZUN SÜRE KALICI BRONZLAŞTIRICI PUDRA
DOĞAL MAT TEN - SPF 15


Mineral pigmentlerin ve emici mikro-küreciklerin bu eşsiz bileşimi, cildinizde uzun süre kalıcı pürüzsüzlük ve kusursuz mat bir sonuç sağlar. İnce ve ferah dokusuyla cildiniz gün boyunca çok parlamadan veya donuk bir ifade almadan doğal bir bronzluk kazanır.

Mat dolgusu ve içerdiği mineral pigmentleri sayesinde 14 saate kadar kalıcı, mat ve sağlıklı bir görünüm.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 99 TL (12 GR)


STAR BRONZER INTENSE – SİHİRLİ BRONZLAŞTIRICI FIRÇA
Sihirli Bir Bronzlaşmaya Dair Her Şey
Yüz & Vücut


BİR YILDIZ ÜRÜNÜN YENİDEN DOĞUŞU

Her yere taşıyabileceğiniz modern ve pratik bir ürün. Bronzlaştırıcı pudrayı fırçanın içine bırakmak için düğmesine basın ve sonra cildinize uygulayın.

Sonuç: Cildiniz bir anda sihirli dokunuşlar yapılmışçasına bronz ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Göz çevresinden kaçınarak yüzünüze ve omuzlarınıza uygulayabilirsiniz.

BOYUT: 3GR

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 99 TL (3 GR)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>