GÜZELLİK

Yaşlanmanın 7 işaretiyle savaşın!

Olay Total Effects serisi cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırıyor ve daha genç bir cilde sahip olmayı sağlıyor.
 
   
 
 
     
İçeriğindeki patentli VitaNiacin bileşimi sayesinde yaşlanmanın 7 işaretine karşı savaşan Olay Total Effects Serisi, kırışıklıkları ve çizgileri azaltır, cildi pürüzsüzleştirir, ton farklılıklarını yok eder, solgun cilt rengini canlandırır, gözenekler ile leke ve kılcal damarların görünümünü yok eder, kuru ciltleri nemlendirir.


Olay’in cilt bakımında bir devrim yaratan anti-aging serisi Total Effects’in göz kremi dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiş parfümsüz yapısıyla, yüzün en hassas bölgesi olan göz çevresinde de güvenle kullanılıyor.

Yedi ayrı vitamin ve mineralin yanı sıra salatalık özü ve rahatlatıcı aloe vera içeren Total Effects göz kremi, ince çizgileri ve kırışıkları azaltmaya yardımcı olurken koyu halkaları ve şişkinliği gideriyor. Yüzün diğer bölümlerine oranla cilt yapısı çok daha ince olduğu için yaşlanmanın belirtilerinin ilk görüldüğü bölge olan hassas göz çevresini derinlemesine nemlendiriyor ve yeniliyor.


Tüm göz çevresinde oluşan yaşlanmanın 7 işaretiyle savaşan Olay Total Effects göz kremi ilk kullanımdan itibaren tüm göz çevresine daha genç bir görünüm kazandırıyor.

P&G Beauty’nin kadınların bütün güzelliğini ortaya çıkarmak ve korumak için ciltlerini iyileştirecek bakım önerileri sunan markası Olay, artık büyük parfümeriler de dahil yaklaşık 90 noktada daha satışa sunuluyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>