KÖŞE YAZILARI | SERPİL ŞAHİN

İki İnsan, Bir Yazı, İki Son..

Cosmoturk sayfalarında yeni bir heyecanı paylaşıyoruz sizinle... (Serpil Şahin)
 
   
 
 
     

Bundan uzunca bir zaman önce dedim ki; “Yazılan yazılar neden tek bir kişinin kalemine mahkum? O yazıyı birden fazla kişi şekillendiremez mi? Acaba yazacak kişi ben gibi mi şekillendirir yazıyı, yoksa hikayeyi ya da yazıyı bambaşka bir noktaya mı taşır?”

Test edip öğrenmek en güzel yoldu ve biz şu an Cosmoturk sayfalarında yeni bir heyecanı paylaşıyoruz sizinle. Ben Serpil Şahin nam-ı diğer Kalembitijeyn, çok değerli kalemler tarafından yazılan yazıların devamını getireceğim.

Nasıl mı olacak?

Yazıyı yazan kişi tam olarak yazısını tamamlayacak ve dilediği yerden bölüp bana gönderecek. O bölünen yerden ben devam edeceğim. Başını o getirecek, sonunu da ben. Ve bu yazılar yayına alınana kadar yazının başını ileten kişi görmeyecek. Ben de o yazının orijinal halini görmeyeceğim.

İlk önce beraber yazdığımız yazı Cosmoturk’te yayına alınacak, böylelikle okuyucu 2 farklı kişinin gözünden bir hikaye/yazı okuyacak. Birkaç gün sonra da yazının orijinali yine Cosmoturk’te yayınlanacak. Böylelikle 2 kişinin ne kadar farklı, ya da ne kadar benzer düşünebildiklerini beraberce göreceğiz.

Kısacası hoş bir yazı deneyimi yaşacağız.

İlk yazı; Cosmoturk’ün sevilen kalemlerinden Adil Gürpınar ile yazılacaktır.


Not: Sizler de yazmak isterseniz mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Sevgilerimizle kalın.


SERPİL ŞAHİN
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>