KÜLTÜR-SANAT

Antalya’nın Yıldızı AKRA Sahnenin Yıldızlarını Ağırlayacak

Antalya’nın yıldızı Akra, misafirlerinin ilgisini çeken etkinliklerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor.
 
   
 
 
     

Misafirlerinin ilgisini çeken etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen AKRA, 28 Eylül Çarşamba günü gerçekleştireceği AKRA TALKS kapsamında ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Altan Erkekli ve Veysel Diker’i ağırlayarak, bir kez daha misafirlerinin kalbine dokunacak.

İclal Aydın ile başlayıp İlber Ortaylı, Aret Vartanyan, Arda Türkmen ve Ezgi Molla’nın yanı sıra çok sayıda ünlü isimle devam eden “Akra Talks” sohbetleri, 28 Eylül Çarşamba günü yine birbirinden değerli konukları ağırlamaya hazırlanıyor.

Lüks otel pazarındaki misyonunu sayılara odaklı turizm anlayışının ötesine taşıyan Akra’nın deneyim ve duyguları öne çıkartan Akra Talks sohbetlerinin 28 Eylül Çarşamba günkü konuğu ise ülkemizde tiyatro ve sinema sanatçısı dendiğinde ilk akla gelen isimlerden Altan Erkekli ve Veysel Diker olacak.

Altan Erkekli ve Veysel Diker Anlatacak: “Şifa Niyetine”


Şifa Niyetine isimli gösterileriyle büyük bir beğeni kazanan Altan Erkekli ve Veysel Diker, Akra Urban Social Lounge’ta, son gösterileriyle aynı ismi taşıyan ‘Şifa Niyetine’ başlıklı sohbetle misafirlerle buluşacak.

Duygu ve deneyimleri ön plana çıkartan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social’la fark yaratan Akra, ‘Dokunuş, ‘Lezzet’, ‘Koku’, ‘Ses’ ve WellBeing (Daha İyi Bir Sen) kodlarını buluşturarak konaklama deneyiminin merkezine yerleştiriyor.

Her kod için otelin her biriminde ayrı çalışma yapan Akra, kodlarla bütünleştirdiği birbirinden özel etkinliklerle de misafirlerine yeni bir farklı deneyimler vadediyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>