KÜLTÜR-SANAT

Bu yazın en hareketli mekanı Anjelique

Dünyanın yetenekli DJ ve prodüktörlerinden olan Scarlett Etienne 1 Ağustos Pazar akşamı Anjelique’de...
 
   
 
 
     
Müziğe olan tutkusunu özel yetenekleriyle birleştirerek oluşturduğu kendine has tarzı ve dinleyenlerin kanını kaynatan performansıyla Scarlett Etienne, Boğaz’ın vazgeçilmez mekanı Anjelique’de konuklarına unutulmaz saatler yaşatacak.

Scarlett’in küçük yaşlardan itibaren, klasik piyano eğitiminin yanı sıra punk rock, hint, hip – hop gibi birçok müzik türüne olan tutkusu, kuvvetli bir müzik tekniği alt yapısı geliştirmesinde etkili olmuştur.

New York gece hayatının merkezi Sound Factory, İtalya’nın ünlü gece kulübü Alter-Ego ve efsanevi gece kulübü Amnesia gibi dünyanın en önemli eğlence mekanlarında sahne alan sanatçı, San Fransisco’dan Madrid’e İbiza’dan Milan’a kadar birçok ülkede dans pistlerinin en çok aranan isimlerinden biri.

1 Ağustos Pazar akşamı Anjelique’de saat 19.00’da başlayacak olan eğlence Scarlett Etienne’nin müzik performansıyla sabah 04.00’e kadar sürecek.

Bebek İskelesi yanından “Anjelique” teknesi ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz mekan ayrıca dileyenlere önünde bulunan iskelesinden denizden ulaşım imkanı da sağlıyor. Valet parking hizmeti de bulunan Anjelique, karayolunu tercih eden konuklarının rahatı için ulaşımın taksi ile yapılmasını öneriyor.

Yer: Anjelique
Adres: Muallim Naci Cad. Salhane Sk. No:10 Ortaköy / İstanbul
Tarih: Ağustos 1, 2004
Saat: 7:00 pm - 4:00 am

Kontak: (anjelique@istanbuldoors.com)
Telefon: (212 - 327 28 44/45)

Kaynak: Haberturk.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>