KÜLTÜR-SANAT

İnternette Ünlü Olma El Kitabı

Bir gecede şöhret olma devri kapanalı çok oldu, çağ internet ünlülerinin çağı.
 
   
 
 
     

Peki bu insanlar internette üne nasıl kavuştu?

İnternette Ünlü Olma El Kitabı bu sorunun cevabını vermek için yazıldı, hem de yol haritasıyla birlikte! İnternette ünlü olmak için özel bir yeteneğe sahip olmanız gerektiğini düşünüyorsanız, yola çıkarken zaten zengin olmanız gerektiğini düşünüyorsanız, şans faktörünün gerekli olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Dijital dünyada ünlü olmak zannettiğiniz kadar zor değil, bir sihirli değneğe ihtiyacınız yok. İşin mutfağından bir isim, Massimiliano Trudi, bütün püf noktaları bu kitapta topladı.

Yapmanız gereken tek şey yol haritasını takip etmek. Kitap size bir mucizenin formülünü değil, ayakları yere basan, denenmiş ve başarılı olmuş yöntemleri sunuyor.

İnternette ünlü olmak istiyorsanız, ya da yalnızca merak ediyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Massimiliano Trudi İstanbul’da Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara’da Bilkent Üniversitesi’nde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği okudu. Dijital pazarlama ve modaya olan ilgisi onu Milano’ya, Bocconi Üniversitesi’nde Uluslararası Pazarlama yüksek lisansı yapmaya itti. Massimiliano moda dünyasına girebilmek için türlü maceralar atlattıktan sonra, İtalya’nın en önemli lüks markalarının dijital departmanlarında çalıştı. Bugün dünya çapında üne kavuşmuş, gerek blogger’larla gerekse yeni modacılarla çalışma fırsatı bulup, onların büyümesini yakından izledi. Halen uluslararası bir lüks firmasının global dijital iletişim stratejilerinden sorumlu olarak Milano’da çalışmakta. Kendi isminin kitabın içeriğinin önüne geçmesini engellemek ve çalıştığı markayı gizli tutmak amacıyla, İtalya’da kendine verilen ilk ismi yani Massimiliano Trudi’yi yazar ismi olarak kullanmayı tercih etti.

Kitap Adı: İnternette Ünlü Olma El Kitabı
Yazarlar: Massimiliano Trudi

Yayın Yönetmeni: Cem Mumcu
Yayın Koordinatörü: Ayşegül Ataç
Editör: Sera Aktüre

Kapak Tasarımı: Ebru Demetgül
Sayfa Tasarımı: Deniz Dalkıran
Sayfa Sayısı: 142
Kitap Boyutları: 11,5 x 17,5 cm
ISBN: 978-605-5134-90-7
Fiyat: 17 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>