MODA - STİL

Bu kışın favorisi “Babet Çizmeler”

Modern, doğal ve minimalistik çizgilerden hoşlananlar için tasarlananı rengarenk “Babet Çizmeler” ile kışa damganızı vurun..
 
   
 
 
     
İnci, 2007/2008 sonbahar kış sezonunda çizme şıklığını yeniden yorumladı.

İlkbahar ve yaz mevsiminde ayağımızdan çıkartmak istemediğimiz babetler, yeni yorumları ile rahat ve konforlu şıklığı, kış mevsiminin soğuk günlerine taşıyor. Dümdüz topukları, diz altına kadar uzanan modern tasarımları ile dilediğiniz stille bağdaştıracağınız babet çizmeler; renk ve aksesuar alternatifleri ile de dikkat çekiyor.


Rahat adımları şıklığa dönüştüren babet çizmeler, yılın modası olan rugan ve süet ile birleşerek, trendlerin bir adım önünde giden sıradışı şıklığa imza atıyor…

2007/2008 kış sezonunda kemer, çanta, ayakkabı, çizme ve aksesuarlarda sıkça karşılaştığımız rugan, İnci koleksiyonunda yer alan babet çizmelerle bir araya gelerek, kıyafetlerinizi sıradanlıktan kurtaracak, kendinize has şıklıklar yaratmanıza yardımcı oluyor.

Uzun ya da diz üstü eteklerin yanısıra, bu senenin modası yün elbiseler ve golf pantalonlar ile rahatlıkla kombinleyecağiniz İnci Babet Çizmeler, deri ve ruganın yanısıra süet ve rugan karışımı modelleri ile de oldukça dikkat çekici ve sıradışı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>