MODA - STİL

Milla Jovovich’in “Hafta Sonu” kaçamağı…

Samsonite, Milla Jovovich’in “Hafta Sonu” kaçamağını fotoğrafladı.
 
   
 
 
     
Samsonite Black Label markası altında bulunan yeni Resort Koleksiyonu’nun katalog çekimleri için Los Angelesı’ın filmlere konu olan Mulholland Drive yolunda “Hafta Sonu Kaçamağı” yapan top model Milla Jovovich ve nişanlısı, Vanity Fair gibi ünlü moda dergilerinin fotoğrafçısı Norman Jean Roy’a poz vererek Samsonite markasının yeni marka elçisi oldu.


Yeni sezonda tutkunlarını, lüks ve şıklığın farklı taraflarıyla buluşturan Samsonite, yeni Resort Koleksiyonu katalog çekimlerinde, dünya podyumlarında Hollywood rüzgârı estiren ünlü top model Milla Jovovich ve nişanlısı Paul Anderson ile çalıştı.

Los Angeles’da, David Lynch’in yazıp yönettiği gerçeküstücülükten öğeler sunan Mulholland Drive filminin can alıcı sahnelerinde gerçekleştirilen çekimlerde Jovovich’i; ünlülerin fotoğrafçısı ve dünyaca ünlü Vanity Fair, Vogue gibi dergilerin kapak fotoğraflarını çeken Norman Jean Roy fotoğrafladı.

Samsonite Black Label’in “Hafta sonu kaçamağı” konseptli çekimlerinde çok keyifli vakit geçirdiğini belirten ünlü aktris ve top model Milla Jovovich, Norman Jean Roy’a birbirinden hoş pozlar verdi. Ünlü yıldız; özellikle tüm trend çizgilerini taşıyan Resort Koleksiyonu’nun orkide kırmızısı renginin farklı bir gizem yarattığını, hafta sonu veya bir-iki günlük kaçamaklarda zevkle kullanabileceği parçalardan oluşan Samsonite Black Label Resort Koleksiyonu’nu çok beğendiğini vurguladı.


Lüksü iş seyahatinde de yanında taşıyanlar için Weekend Collections

Resort Koleksiyonu dışında, Samsonite Black Label Weekend Koleksiyonu altında yer alan Concertine Koleksiyonu ekru ve çikolata tonlarındaki unisex modelleri ile tercih edilirken; Tokyo, Paris, Londra, Milano ve İstanbul yolculuklarında tarzıyla seyahat etmeyi sevenlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Esneklik ve fonksiyon özellikleri ile göz dolduran Waifer Koleksiyonu da hafta sonu kaçamakları için birebir.

Bayamo Koleksiyonu ise, doğadan esinlenen benzersiz dizaynlarını Samsonite uzmanlığı ile birleştiriyor. Şık tasarımıyla kadın-erkek herkesin, iş toplantılarında en alımlı aksesuarı olmaya aday koleksiyonlarda; evrak çantaları, doktor çantası, lap-top çantası, organizerlar, kartvizitlik, kredi kart cüzdanı, pasaport çantası gibi geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor.

Özellikle İtalyan derisinin pürüzsüz kalitesini taşıyan Bayamo Koleksiyonu, benzersiz krom donanımıyla polyester iç yüzünün alkantra dokunuşunu lüks tutkunlarına yaşatıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>