TATİL

Karlı 14 Şubat Kayak Merkezleri İçin Kârlı Geçecek

Kar kalınlığının beklenen seviyelerin altında kaldığı ocak ayının ardından karla gelen şubat ayı, çiftlerin kayak merkezlerini tercih etmelerini sağlıyor.
 
   
 
 
     

Yurtiçi kayak merkezlerindeki tesislerin rezervasyonlarında geçtiğimiz ayın ilk yarısına göre yüzde 51,6 oranında artış kaydedildi.

14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde yurtiçindeki kayak merkezlerinde kar kalınlığının beklenen seviyelere ulaşması, romantik tatili de bu merkezlere taşıdı.

tatilsepeti.com’un verilerine göre, kar yağışının az olması nedeniyle kayak merkezlerine ilgi geçtiğimiz ay düşük kalırken, kayaksever çiftler 14 Şubat’ı da fırsat bilerek özellikle Uludağ, Palandöken, Erciyes, Kartalkaya gibi kayak merkezlerinde bulunan tesislere rezervasyon yaptırdı. Bu bölgelerde bulunan tesislere yapılan rezervasyonlarda ocak ayının ilk yarısına kıyasla yüzde 51,6 oranında artış kaydedildi. Tatilcilerin kayak merkezlerinde kişi başı bir gecelik konaklama için harcadıkları ortalama tutar 230 TL’yi buluyor.

tatilsepeti.com’un verileri, 14 Şubat’ta İstanbul dışına çıkma fırsatı bulamayanların ise Taksim otellerini tercih ettiklerini ortaya koydu. Eğlence ve gece hayatının vazgeçilmezi Taksim’de Sevgililer Günü’nü kutlayan çiftler, evlerine dönmek yerine otellerde konaklayarak ertesi gün brunch keyfi yapmayı planladılar.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>